ЦОРАЛъУЛ МАГlАРУЛАЛ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ЦОРАЛъУЛ МАГlАРУЛАЛ » Тестовый форум » dagistanlikar nerelerde yaşiyorlar.

dagistanlikar nerelerde yaşiyorlar.

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

sayin arkadaşlar türkiyeden olan gamalov adindaki arkadaşimizin isteyi uzere turkce bir forum açtik.

0

2

sayin Murad Bey! ben Rahile, Danacidan. şu anda Türkiye'nın Kayseri ilindeyim. Sizin saytınızı bir ay önce duydum ve çok memnun oldum. Saytınızdaki resimleri seyr ettim ve zagatala ve köylrimizdeki biraz daha görmeli yerlerin resimlerini vermenizi isterdim. Saytınızdaki resimlerin içinde ilgi çekileçek resimler inanın ki çok az. Bölgemizin, köylerimizin o kadar gezilecek, görülecekyerleri varki. Kayserideki arkadaşlarıöma göstermek istedim inanın ki gösterilecek bir kaç resim buldum. Ama ben çok gelişmiş, güzel yerlerin resimleri bulacağını ummuştum, Bir de Murad bey saytınızda köylerimizi anlatıyorlar neden bizim Danaçı köyümüz hakkında bir şey yazımamış, saytta bulunmaya layik deyil mi? sanırım bu dediklerimi not alırsınız. Saygılarımla Rahile Aliyeva, Danaçi. Şu anda Türkiye, Kayseri. Hem de sizinle müsaidenizle haberleşmek isterdim.

0

3

Ассаламу алейкум Маг1арулал

0

4

На самом деле было интересно почитать)

0

5

спасибо

0

6

Для многих будет актуальна эта информация.

0

7

Понятно

0

8

Любопытно

0

9

Для многих сейчас эти вопросы стали актуальными

0

Вы здесь » ЦОРАЛъУЛ МАГlАРУЛАЛ » Тестовый форум » dagistanlikar nerelerde yaşiyorlar.

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно